< назад

ПРО ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ

ЩО ТАКЕ ЗУБНИЙ ІМПЛАНТАТ?

Зубний імплантат – це замінник зубного кореня, який виробляється з особливо міцного, легкого матеріалу, біологічно сумісного з кістковою тканиною (титану, цирконію або їхнього сплаву) та нагадує невеликий гвинтик. Під час відновлення втраченого зубу, цей «гвинтик» хірургічним шляхом вкручується у кістку щелепи, а на ньому кріпиться штучна зубна коронка.

Вперше зубний імплантат був вживлений ще у 1967 р. З тога часу імплантологія розвинулася настільки, що в наші дні процедуру відновлення зубів шляхом імплантації обрали понад 10 мільйонів пацієнтів у всьому світі. Вже 20 років сучасна імплантологія існує в Україні. Щороку тут встановлюється понад 150 тисяч зубних імплантатів.


ЧОМУ ВТРАЧЕНИЙ ЗУБ НЕОБХІДНО ВІДНОВИТИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ?

Якщо зуб чи декілька зубів були втрачені необхідно якомога швидше подбати про його відновлення. Якщо зволікати з лікуванням, в організмі почнуться небажані процеси.

 • Сусідні зуби починають зміщуватися убік утвореної порожнини між зубами. Таким чином погіршується якість прикусу й ускладнюється жувальний процес, якість чищення зубів, також можуть з’явитися головні болі. Пробіл у зубному ряді й зміщення зубів безумовно негативно вплинуть на красу усмішки.
 • Без звиклого навантаження на ділянці втраченого зуба починає «танути» кістка щелепи. З часом це стає причиною зміни форми обличчя та передчасного старіння людини

Side_cut_of_titanium_implant

ШВИДКЕ, БЕЗБОЛІСНЕ ТА ДОВГОВІЧНЕ РІШЕННЯ

Імплантація – сьогодні це найпрогресивніший метод відновлення одного, декількох або навіть всіх втрачених зубів. Одонтологи всього світу рекомендують саме таке лікування з багатьох причин.

 • Надійна процедура. Імплантати, що вживлюються у наші дні, приживаються у 96-100 % й бездоганно служать протягом всього життя.
 • Безболісна, нескладна, швидка операція. Для здійснення процедури імплантації вистачає місцевого обезболювання. А сама операція триває лише 30-60 хвилин.
 • Максимальний естетичний результат. Сучасний імплантований зуб відрізнити від справжнього зможе лише лікуючий лікар під час уважного огляду зубів пацієнта.

КРАЩЕ НІЖ «МОСТИКИ»

Мостоподібний зубний протез, або зубний «міст» – це з’єднання штучних зубних коронок, яке насаджується на здорові сусідні зуби. Незважаючи на те, що протягом багатьох десятиліть цей простий метод лікування зубів був популярний, він завжди мав декілька суттєвих недоліків.

 • Більша імовірність виникнення захворювань зубів:
 1. Задля закріплення «моста» необхідно спиляти здорові сусідні зуби, що однозначно й суттєво зменшує їх витривалість;
 2. Під «мостом» накопичується залишки їжі, які важко вичищаються, тому створюється ідеальне середовище для карієсу.
 • Тимчасове рішення. «Міст» – доволі примітивний метод лікування, тому з часом пацієнт буде змушений його замінити. Велика імовірність, що зуби, які до того виконували опорну функцію, надалі стануть непридатними для цього, їх буде необхідно видалити і спиляти наступні. Звичайно, це додаткові фінансові витрати.
 • Технічно складний метод лікування. Зубним мостом важко якісно відновити ряд з декількох втрачених зубів.

Сьогодні можна легко уникнути всіх цих недоліків вибором сучасного лікування втрачених зубів, якій значно кращий, ніж «мости» – лікування зубними імплантатами.


ПЕРЕВЕРШУЄ ПЛАСТИНИ

Знімний зубний протез – це класичне вирішення проблеми для тих, хто втратив більшість зубів. Нажаль, класичними стали й незручності, пов’язані з таким рішенням.

 • Безперервний біль. Ті люди, хто вибирають знімний зубний протез для відновлення втрачених зубів, повинні змиритися з тим, що він весь час тисне й натирає. Це спричинено тим, що людський організм у весь час змінюється, а виготовити знімний протез, який буде бездоганно припасований протягом тривалого часу, неможливо.
 • Обмежена можливість жування. Пацієнтам із знімним зубним протезом особливо важко жувати тверду їжу.
 • Психологічний дискомфорт. Багато людей, які користуються даним протезом комплексують його знімати. Особливо незручна ситуація може трапитися, коли протез несподівано випадає – під час їжі або в будь-який інший незручний момент.

Сьогодні можна легко уникнути всіх цих незручностей, обравши сучасний метод лікування втрачених зубів, який значно кращий, ніж знімний зубний протез – лікування зубними імплантатами.