< назад

Переваги STRAUMANN

STRAUMANN: ВИБІР №1 У ВСЬОМУ СВІТІ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ І ЛІКАРІВ.

Протягом багатьох років Straumann – найпопулярніші у світі зубні імплантати.* Увага до медичних досліджень, безперервне удосконалення технологій, швейцарська якість, широкій асортимент й завжди гнучкі ціни спричинило те, що сьогодні ім’я Straumann ототожнюється із стандартом якості сучасної імплантології.

* – Straumann group Annual Report 2016.


НАЙВИЩІ ПОКАЗНИКИ ПРИЖИВЛЕННЯ

2013 року у Швеції було виконане найбільше незалежне дослідження у сфері історії одонтології, яке показало, що через 9 років лише виробник зубного імплантату є визначальним фактором, який впливає на успішне лікування [1]. Загальний показник приживлення імплантатів у цьому дослідженні був дуже високим – 96,4 % з 11 311 імплантатів! Імплантати Straumann були втрачені тільки у поодиноких – від 6 до 60 разів менше ніж в інших виробників.

Показники приживлення імплантатів обумовлює матеріал, з якого він зроблений, а також поверхня імплантату, його форма та з’єднання із зубною коронкою. [1] Derks et., al 2013.


Screen Shot 2017-06-21 at 16.21.47

УНІКАЛЬНИЙ СПЛАВ ІМПЛАНТАТУ - ROXOLID

Straumann виробляє імплантати з патентованого сплаву титану та цирконію – Roxolid. Наукові дослідження [1] показали, що, заміна титану на Roxolid, призвела до підвищення показника приживленості імплантатів на 2% (в середньому з 96,8% до 98,4 %).

Сплав Roxolid на 35 % міцніший за титан [2]. Майже у половини пацієнтів спостерігається недостатня товщина щелепової кістки, що призводить до необхідності нарощувати кістку, а це збільшує ціну лікування та продовжує час загоєння. Сплав Roxolid дозволяє використовувати імплантат з меншим діаметром, i у 54% випадках – уникнути операції нарощування кістки [3] та здійснити менше втручань в людський організм.

[1] Al-Nawas et al., 2011, Müller et al., 2015, Quirynen et al., 2015, Altuna et al.,2016.; [2] Bernhard et al., 2009.; [3] Al-Nawas et. al., 2014.


УНІКАЛЬНА ПОВЕРХНЯ ІМПЛАНТАТУ - SLACTIVE

Імплантати Straumann мають на мікрорівні пористу поверхню SLA, яка згідно дослідженням [1], надає гарантію кращого та швидшого приживлення імплантату. Сьогодні це стало золотим стандартом виробництва імплантатів. З метою досягнення досконалості Straumann створили й запатентували хімічно активну поверхню імплантату SLActive, таким чином підняли планку приживлення імплантату на безпрецедентну висоту.

Імплантат SLActive стимулює процес загоєння [2], покращує живлення кров’ю кісткової тканини [3], зменшує запальний процес [4] та пришвидшує формування кістки [5].

Все це удвічі зменшує час приживлення імплантату (до місяця часу) та збільшує імовірність приживлення до 99–100 % навіть у складних випадках [6].

Пацієнтам, які хочуть відразу поставити на імплантат тимчасову коронку, також рекомендовано обирати імплантат SLActive  – дослідження показали, що при навантаженні імплантату відразу після встановлення, ризик ускладнень зменшується удвічі [7].

[1] Wennerberg et al., 1996.; [2] Rupp F. et al., J Biomed Mater Res A., 2006.; [3] Schwarz, F. et al., J Clin Periodontol., 2008, Rausch-fan X et al., Dent Mater., 2008;[4]Hotchkiss et. al., 2016, Lee R et al., 2016.; [5] Lai H.C. et al., 2009, Schwarz, F. et al., 2008, Lang, N. P. et al., 2011.; [6] Heberer et al., 2011, Khandelwal et. al., 2013, Nelson et. al., 2016.; [7] Stoker et al., 2011, Roccuzzo & Wilson et al., 2009.


Šveicariški dantų implantai

ВИРОБНИК, ЯКОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ

Straumann – найбільший виробник імплантатів у світі. Straumann – лідер зубної імплантології, що володіє не одним власним патентом. Саме тому компанія виготовляє унікальні зубні імплантати та відновлює гарну посмішку для мільйонів людей вже протягом 40 років.

Straumann в Україні – з 2007 року. Завдяки винятковій якості та найкращим результатам, майже кожен другий встановлений імплантат в Україні виготовлений на заводі Straumann.

Straumann співпрацює з більше ніж 150 університетами, а надійність їхніх імплантатів підтверджено понад 3000 науковими дослідженнями.

Представництва Straumann знаходяться у 70-и країнах, тому, куди б ви не поїхали і щоб з вами не трапилося, завжди знайдеться лікар, який працює з системою імплантатів Straumann.

Straumann пишається швейцарською якістю. Імплантати виробляються на сучасному заводі у Швейцарії, у регіоні, який славиться годинниками Rolex, Longines та іншими виробами найвищого ґатунку.


МІЖНАРОДНА ГАРАНТІЯ – НА ВСЕ ЖИТТЯ

Straumann на свої вироби (не на лікування!) надає гарантію на все життя. Це означає, що для будь-якого лікаря-імплантолога у будь-яке місце світу буде безкоштовно доставлений новий імплантат. Історія Компанії та світове поширення підтверджує, що пацієнти не залишаться без допомоги, незалежно від того, куди вони подорожують й скільки часу пройшло після операції.