< назад

НОВИНИ

SLActive більше ніж унікальна поверхня імплантатів. Найбільша передбачуваність.

Впроваджена у 2005 році, ця унікальна і клінічно випробувана поверхня зубного імплантату вперше поєднала хімічну активність з гідрофільними властивостями. SLActive розроблено щоб підвищити безпеку та передбачуваність навіть у найскладніших ситуаціях. Окрім того, вона суттєво знижує період загоєння з 6-8 до 3-4 тижнів.


Roxolid більше ніж міцність. Менша інвазивність процедур.

Roxolid було розроблено компанією Straumann спеціально для потреб стоматологічної імплантології. Це надміцний високоефективний сплав титану та цирконію з чудовими остеоінтеграцйними властивостями. Ці властивості дозволяють виготовити імплантати меншого розміру та діаметру, зменшивши інвазивність. Неінтервенційне дослідження [1] показало, що у 54,2% випадках застосування імплантату Roxolid вдалося уникнути кісткової трансплантації і, таким чином, знизити операційне втручання. А це […]


Оригінальні ортопедичні компоненти

Систему протезування розроблено Straumann для створення оптимальної реставрації для будь-якої ситуації: від реконструкції одного зуба до повнодугового протезування традиційним або цифровим способом. Для імплантатів як на рівні м’яких тканин так і на рівні кісткових тканин ми пропонуємо широкий спектр абатментів з унікальним портфоліо найкращих матеріалів та з найширшою сферою застосування.