<назад

Кращий результат приживлення

ІМПЛАНТАТИ STRAUMANN – ШВЕЙЦАРСЬКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ!

 

  • Доступна ціна та широкий асортимент. Ваш лікар завжди обирає STRAUMANN для задоволення потреб вашого здоров’я та фінансових можливостей.
  • Пожиттєва гарантія. При необхідності, Вам буде забезпечена термінова безкоштовна допомога у 70 країнах світу.
  • Найвищі показники приживлення, 98 – 100%.
  • Тривалість «життя» вдвічі довша, ніж у інших виробників.
  • Швейцарська якість. Всі без винятку імплантати і ортопедичні компоненти STRAUMANN виготовляються на сучасному заводі у Швейцарії.

Оберіть лікаря для консультації у вашому місті – всебічний огляд дасть змогу підібрати найбільш відповідне для вас рішення від STRAUMANN.

Suraskite gydytoją savo mieste

STRAUMANN – це стандарт сучасної імплантології. Винятковий акцент на наукових дослідженнях, постійний технологічний розвиток, широкий асортимент та гнучкі ціни призвели до того, що сьогодні STRAUMANN – найпопулярніший імплантат у світі.
Основними перевагами STRAUMANN є:
Dantų implantų Straumann privalumai

1. Всі дентальні імплантати STRAUMANN мають міжнародну гарантію на весь термін служби. У разі необхідності, термінове першокласне медичне обслуговування буде надано вам у 70 країнах світу. Новий імплантат, безумовно, вам нічого не коштуватиме – STRAUMANN безкоштовно доставить вашому лікарю.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Гарантія скасовується, якщо ви виберете неоригінальні компоненти для протезування. Хоча в світі є багато копій різних ортопедичних конструкцій STRAUMANN, жоден з них не відповідає точності оригінальних продуктів STRAUMANN. Тому ми рекомендуємо: якщо ви обрали STRAUMANN один раз, завжди залишайтеся вірні своєму вибору, і ми обіцяємо, що вашу усмішку не затьмарять жодні турботи;

2. Дентальні імплантати STRAUMANN визнані одними з кращих імплантатів у світі. Дослідження підтверджують, що рівень приживленості STRAUMANN становить 98-100%;

3. У порівнянні з іншими зубними імплантатами, ймовірність того, що імплантат STRAUMANN буде відмінно служити вам протягом багатьох років, у 2 або 60 разів вища (залежно від виробника). Таку перевагу STRAUMANN підтверджують найбільші дослідження, в яких було залучено 2765 пацієнтів, встановлено 111 111 імплантатів у 800 клініках. Це дослідження, яке тривало 9 років, було проведено у співпраці з Шведським агентством соціального страхування.

4. Незалежно від вашого клінічного випадку, широкий спектр імплантатів і протезів STRAUMANN завжди дозволить лікарю вибрати рішення, яке найкраще підходить вам.

5. Усі імплантати, ортопедичні компоненти або інші продукти STRAUMANN продаються тільки після ґрунтовного клінічного випробування, яке триває щонайменше п’ять років. Це комплексне дослідження, яке визначає оптимальні рішення щодо форми, різьби, поверхні або з’єднання імплантату STRAUMANN;

6. Всі імплантати та ортопедичні компоненти STRAUMANN виготовляються у Швейцарії – на найсучаснішому устаткуванні, за новітніми технологіями та із спеціальною системою контролю якості на заводі.