<назад

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТІВ STRAUMANN

ІМПЛАНТАТИ STRAUMANN – ШВЕЙЦАРСЬКА ЯКІСТЬ ДЛЯ ЖИТТЯ !

 

  • Насолоджуйтесь життям, не відчуваючи незручностей та болю. Імплантати STRAUMANN – лише природний вигляд і відчуття.
  • Комфортно їжте, говоріть та посміхайтеся. З імплантатами STRAUMANN ви не можете не переживати коли ви їсте чи посміхаєтеся.
  • Тривалість «життя» імплантату принаймні в 2 рази довша, ніж у інших виробників.
  • Найвищі показники приживленості, навіть 98-100%.
  • Доступна ціна та широкий асортимент. STRAUMANN гарантує ідеальне рішення для вас, яке відповідатиме вашим потребам та фінансовим можливостям.

 Оберіть лікаря для консультації у вашому місті – всебічний огляд дасть змогу підібрати найбільш відповідне для вас рішення для STRAUMANN.

STRAUMANN – це стандарт сучасної імплантології. Винятковий акцент на наукових дослідженнях, постійний технологічний розвиток, широкий асортимент та гнучкі ціни призвели до того, що сьогодні STRAUMANN – найпопулярніший імплантат у світі.
Основними перевагами STRAUMANN є:

1. Всі дентальні імплантати STRAUMANN мають міжнародну гарантію на весь термін служби. У разі необхідності, термінове першокласне медичне обслуговування буде надано вам у 70 країнах світу. Новий імплантат, безумовно, вам нічого не коштуватиме – STRAUMANN безкоштовно доставить вашому лікарю.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Гарантія скасовується, якщо ваш лікар використає неоригінальні компоненти для протезування. Хоча в світі є багато копій різних ортопедичних конструкцій STRAUMANN, жоден з них не відповідає точності оригінальних продуктів STRAUMANN. Тому ми рекомендуємо вимагати у вашого лікаря підтвердження оригінальності використаних компонентів, заповнюючи всі дані у паспорті імплантату та вклеюючи відповідний стікер.

2. Дентальні імплантати STRAUMANN визнані одними з кращих імплантатів у світі. Дослідження підтверджують, що рівень приживленості STRAUMANN має показник 98-100%;

3. У порівнянні з іншими зубними імплантатами, ймовірність того, що імплантат STRAUMANN буде відмінно служити вам протягом багатьох років, від 2 до 60 разів вища (залежно від виробника). Таку перевагу STRAUMANN підтверджують найбільші наукові дослідження, в яких було залучено 2765 пацієнтів, встановлено 111 111 імплантатів у 800 клініках. Це дослідження, яке тривало 9 років, було проведено у співпраці з Шведським агентством соціального страхування.

4. Незалежно від стану вашої щелепи, широкий спектр імплантатів і протезів STRAUMANN завжди дозволить лікарю вибрати рішення, яке найкраще підходить вам.

5. Усі імплантати, ортопедичні компоненти або інші продукти STRAUMANN перед початком продаж проходять ґрунтовні клінічні випробування, які тривають щонайменше п’ять років. Це комплексне дослідження, яке визначає оптимальні рішення щодо форми, різьби, поверхні або з’єднання імплантату STRAUMANN;

6. Всі імплантати та ортопедичні компоненти STRAUMANN виготовляються у Швейцарії – на найсучаснішому устаткуванні, за новітніми технологіями та із спеціальною системою контролю якості на заводі.