<назад

ЦІНИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

Успішний результат лікування зубними імплантатами складає 96-99%, тому можна сміливо вибирати даний спосіб відновлення втрачених зубів. Однак радимо звернути увагу на те, який імплантат Вам буде встановлюватися. Згідно з даними найбільшого у світі дослідження, проведеного Гетеборзьким університетом у Швеції (яке тривало 9 років та під час якого було досліджено 2765 пацієнтів, 11 311 імплантатів та 800 клінік), довговічність імплантату залежить від його виробника. Імовірність, що імплантати Straumann будуть Вам бездоганно служити, є вищою від 6 до 60 разів у порівнянні з іншими брендами.

SLActive  Straumann Roxolid SLActive імпланти

Імплантат Roxolid SLActive унікальний завдяки його сплаву та його поверхні. Імплантат SLActive стимулює процес загоєння, покращує кровообіг у  середині кісткової тканини, зменшує запалення та пришвидшує процес формування кістки навколо імплантату. Все це вдвічі зменшує час приживлення імплантату та покращує рівень успішності до 99-100% навіть у складних випадках: при захворюванні на діабет чи остеопороз, для тих, хто багато курить, або тих, хто бажає поставити коронку на імплантат відразу після його встановленя.

Більше інформації:   SLActive

Roxolid  Straumann Roxolid SLA імпланти

Straumann – лідер імплантології та найбільший виробник імплантатів у світі. Straumann виробляє імплантати із запатентованого сплаву титану та цирконію Roxolid. Наукові дослідження довели, що при заміні титану на сплав Roxolid, показники приживлення імплантатів покращились майже удвічі. Сплав Roxolid на 35% міцніший за титан. Він дозволяє використовувати імплантат меншого діаметру й у 54% випадках – уникнути операції нарощування кістки, таким чином здійснити менше втручання в організм пацієнта.

Більше інформації:   Roxolid

Стандартний титановий імплант

У світі існує понад 1800 виробників імплантатів. Імплантати виготовляються з різних типів титану, що є менш міцними в менш біосумісними, ніж сплави Roxolid Straumann. Якість поверхні імплантату, конструкція імплантату та точність з’єднання з ортопедичною конструкцією відрізняються. Все це впливає на тривалість і успіх лікування. Деякі виробники мають великий досвід і досягли відмінних результатів. Безсумнівно, це впливає на кінцеву ціну імплантату.